TAČRship ZÉTA

V souvislosti se zvyšováním inovační kapacity ČR informuje Technologická agentura ČR o možnosti podpory užší spolupráce podniků s nastupující výzkumnou generací do 35 let.

tacrship udalost

V případě úspěchu ve veřejné soutěži programu ZÉTA nabízí TA ČR podnikům a výzkumným organizacím pokrytí části nákladů na výzkumné aktivity, včetně personálních nákladů na vzniklé pracovní úvazky. Jeden výzkumný projekt může získat podporu až 10 milionů Kč, ovšem do max. výše 85 % celkových nákladů na projekt.

Hodláte-li se více otevřít mladým talentům z řad středních, vysokých škol a akademie a zapojit je do Vašich výzkumných aktivit s cílem získat nové kvalifikované kolegyně a kolegy, bude pro Vás pravděpodobně zajímavá pozvánka na společenské a informační setkání #TAČRship ZÉTA.

KDY: 18.9.2018 13:00 – 17:00

KDE: Sněmovní 7, 118 00 Praha, Malá Strana

Akce TAČRship (s = spolupráce, h = hledání, i = inspirace, p = podpora) si klade za cíl představit pravidla veřejné soutěže, představit několik úspěšných projektů předcházející soutěže a poskytnout prostor pro konzultace se zaměstnanci TA ČR  a místo pro setkání s možnými budoucími partnery projektu: podniky a mladou výzkumnou generací z řad akademie.

Prosíme o registraci ZDE

Akce dále nabízí i možnost matchmakingu pro ty podniky, které pro mladou výzkumnou generaci nabízejí možnosti spolupráce. Budoucí projekt se zadáním hledaného partnera je možné zaregistrovat ZDE.

Pozvánka TACRship ZÉTA

 

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s