Předsednictvo AVO jednalo v Technologické agentuře ČR

Pravidelné jednání předsednictva Asociace výzkumných organizací se tentokrát uskutečnilo v prostorech Technologické agentury ČR. Kromě pravidelné agendy byl na programu i bod spolupráce s TA ČR.

avo-v-tacr2

Jednání se účastnil předseda TA ČR Petr Očko, který ve svém úvodním proslovu uvedl: AVO je pro TA ČR důležitý stakeholder a jsem rád, že jsme v úzkém kontaktu. Přál bych si, abychom více komunikovali o možnostech zvýšení informovanosti a osvěty v aplikovaném výzkumu, dále o zaměření programů anebo aktuální situaci ve světě výzkumu. Samozřejmě budu rád za průběžnou a systematickou zpětnou vazbu na fungování TA ČR a našich programů.“

Právě posledního bodu – systematické zpětné vazby na fungování TA ČR, se v rámci jednání věnovalo nejvíce času. Připomínky AVO k fungování TA ČR si můžete přečíst ZDE.

Následující den po jednání AVO –TA ČR se uskutečnil fotbalový turnaj O pohár prezidenta AVO. Na zápas týmů těchto organizací nakonec nedošlo. Tým TA ČR skončil na hezkém 5. místě, zatímco pořádající tým AVO se probojoval až do finále. Krátký sestřih z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.

Martin Podařil

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s