Vaše řeč, jest obrazem Vašeho ducha

V rámci projektu BIOENERGETIKA ZVT se v Praze v salónku Asociace výzkumných organizací ve čtvrtek 16. 10. a v pátek 17.10. uskutečnila řada seminářů pro popularizátory a propagátory výzkumu a vývoje v oboru bioenergetiky. Bonbonkem byl kurz Rétoriky pod vedením hereckého mistra Jana Přeučila.

První seminář s názvem KURZ KREATIVITY vedl profesionál v oboru a dlouholetý vysokoškolský pedagog inovačního managementu Karel Červený. Účastníci si vyzkoušeli mnoho praktických cvičení a odnesli si celou řadu návodů, jak zvyšovat kreativitu i představivost.

kreat uprav

V druhém semináři s názvem KURZ PREZENTAČNÍCH DOVEDNOSTÍ a VIDEOTRÉNING, který vedl Martin Sochůrek a Marie Kubáňková, si mohli účastníci vyzkoušet krátký přednes před kamerou a následně si na záznamu prohlédnout jeho přednosti a nedostatky a poučit se z nich do budoucna.

video2 uprav

Třetím kurzem a zároveň největším lákadlem byl KURZ RÉTORIKY pod vedením známého herce Jana Přeučila. Ten účastníky aktivně zapojil, naučil základní techniky pro práci s hlasem a poradil jak pracovat se slovem v rámci prezentací a přednášek. Na závěr zdůraznil známé rčení: „Vaše řeč, jest obrazem Vašeho ducha.“

preuc2 uprav

Všichni účastníci si sérii seminářů velmi pochvalovali, kvitovali jejich užitečnost pro pedagogickou práci i práci popularizátorů výzkumu a vývoje a již se těší na další, který se uskuteční na začátku prosince v Žatci.

Projekt BIOENERGETIKA ZVT (CZ.1.07/2.3.00/45.0006) je financován Evropským sociálním fondem z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

logo BIO

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s