Na nejvýznamnější průmyslový veletrh ZDARMA

hm_Logo_col

Díky výhradní spolupráci se zastoupením Deutsche Messe Hannover v ČR nabízí Asociace výzkumných organizací až 100 volných vstupenek na letošní veletrh Hannover Messe, který se uskuteční ve dnech 7. – 11. 4. 2014 v Německu.

Veletrh se uskuteční pod heslem “Integrated Industry – NEXT STEPS”. Nejvýznamnější světový průmyslový veletrh se tím hlásí k tématu budoucnosti branže a ukazuje příští kroky  směřující k inteligentní továrně, která sama organizuje svůj provoz.

“Pro zachování konkurenceschopnosti musí průmyslové podniky vyrábět a využívat efektivně zdroje, rychle reagovat na změny trhu a současně uspokojovat stoupající požadavky na individualizaci produktů,” říká Dr. Jochen Kockler, člen představenstva Deutsche Messe AG.

Veletrh se bude věnovat těmto tématům: Industrial Automation, Energy, MobiliTec, Digital Factory, Industrial Supply, IndustrialGreenTec a Research & Technology. Veškeré informace o programu i doprovodných akcích je možné najít na www.hannovermesse.com.

Prezident AVO Libor Kraus k možnosti bezplatné návštěvy veletrhu dodává: “Český průmysl je na ten německý velmi silně navázán. Zhruba třetina českého vývozu a více jak jedna čtvrtina českého dovozu je realizována s Německem, které je tak naším nejdůležitějším obchodním partnerem. Proto jsme se rozhodli pootevřít cestu našim podnikům k cestě na veletrh.”

V době veletrhu jsou ceny hotelů v Hannoveru až třikrát vyšší, proto AVO nabízí kromě vstupenek zdarma, také možnost zprostředkování ubytování v blízkém okolí za přijatelné ceny. Zájemci o volné vstupenky a zprostředkování ubytování nechť se obracejí na ředitele marketingu a PR, Martina Podařila (podaril@avo.cz) .

Program sekce Research & Technology

HM RaD program

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s