Supervýhodně na misi do Číny nebo Izraele

Nejenom české podniky, ale také výzkumné organizace mají díky výhodné nabídce Technologického centra možnost proniknout na lukrativní trhy v Číně a Izraeli v rámci oficiálních misí a zahájit spolupráci s místními podnikateli čí výzkumníky. Investujete 40tis. Kč do své budoucnosti?

Čína

Mezinárodní kooperační setkání při veletrhu EU-China Business&Technology Cooperation Fair VIII ve dnech 19. – 24. října v západočínském městě Chengdu, provincie Sechuan pořádá TC AV ČR ve spolupráci s agenturou EUPIC, koordinátorem Enterprise Europe Network West-China. Akce je součástí plánované mise Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Během předem domluvených dvoustranných mezinárodních jednání budete mít možnost se setkat s firmami z oborů ochrana životního prostředí, alternativní energie, zemědělství, biofarmacie a informační technologie. Za posledních 6 ročníků této akce se uskutečnilo kolem 10 000 dvoustranných jednání s úspěšností domluvených dohod převyšující 30% a lze očekávat že i tento rok bude tato akce příležitostí, jak najít nové obchodní partnery. Město Chengdu je významným centrem rozvoje západní Číny a důležitým logistickým uzlem s přímým leteckým i vlakovým spojením do Evropy.

Náklady:

Účastník si platí vízum (nutné začít zajišťovat nejpozději 2 týdny před odletem), letenku a ubytování. Zdarma mají účastníci možnost využít prostor stánku TC AV ČR, podporu při jednáních se zahraničními partnery a pomoc se zajištěním cesty a ubytování. V případě zájmu o vlastní stánek je možný pronájem za zvýhodněnou cenu v rámci české expozice.

Počet účastníků mise je omezen a uzávěrka přihlášek je 27. 9. 2013 (čím dříve se přihlásíte, tím více času bude mít čínská strana k nalezení vhodných parterů k jednání podle Vašich požadavků).

Izrael

TC AV ČR ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj ČR připravuje misi firem na veletrh WATEC, který se koná v Tel Avivu ve dnech 22.-24.10.2013. České firmy mohou využít stánek Enterprise Europe Network ČR ke své prezentaci. Součástí veletrhu je i multioborová technologická burza, která se koná dne 22. 10. 2013 a kde je již přihlášeno 151 účastníků ze 7 zemí. Kromě životního prostředí a jeho ochrany je burza zaměřena na zemědělství, rybaření, letectví, energetiku, informační technologie, strojírenství, bezpečnostní, solární, větrnou a geotermální techniku a technologie čištění vody.

Kontakt pro dotazy:

Čína: Ilona Babková, babkova@tc.cz, 234 006 173.

Izrael: Eva Kudrnová, kudrnova@tc.cz , 234 006 134.

Pozvánka

pozvanka-mise-Čína

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s